CARPERS TANKER KORKOVÁ RUKOJEŤ

 

Moderní štíhlý a lehký kaprařsky prut, s perfektní akcí pro daleké hody, nyní se stylovou klasickou rukojetí z přírodního korku nejvyšší kvality, 3,6 m, akce 3,0 l.b

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 920 Kč
   
Kód produktu TANKER 360 3 KOROK
Značka ESOX
Kategorie Kaprové pruty
 

Dvojdílný kaprařský prut Carpers Tanker se vyznačuje pravděpodobně nejpříznivějším pomerěm užitkových vlastností, kvality materiálů a ceny. U nás se prodává už od roku 2012. Hlavní předností je extrémně štíhlý karbonový silnostěnný blank s typickou anglickou akcí, vhodný hlavně na dlouhé hody. Úplnou novinkou je model Tanker s délkou 3,6 m a akcí 3,0 lb s celokorkovou rukojetí. Samozřejmostí jsou kvalitní originál Sic očka. Dyzajn je mimořádně stylový a korkové rukojeti i na kaprových prutech se stávají trendem i u jiných světových značek.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JV Avatar autora Prut Carpers Tanker korok 360 cm, 3 lbs 25.1.2020 09:04
2 kusy těchto prutů jsem si pořídil již v roce 2016 jako adekvátní náhradu drahých kaprových prutů, kdy jsem byl přesvědčen, že za velmi přijatelné peníze ( tehdy 2.000,--Kč kus). kupuji pruty s vynikajícím vzhledem a i s perfektními vlastnostmi. Mohu potvrdit, že pruty v pohodě snesou olověnou zátěž 100 gr, či větší krmítko. akce je parabolická, přičemž při zdolávání ryby , pořád cítím v prutu dostatečnou zásobu energie, přičemž se prut nechová "jako tvrdý klacek" a mám požitek i ze zdolání malé ryby. Když to shrnu, mám za poměrně slušnou cenu pruty vyšší střední třídy.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.