Multiplikátory

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

   
 • PENN COMMANDER PRO 30LW Kód: PENN30LW
  Na dotaz
  Nové převody kompletně z pravé oceli V2A s 5-násobnou životností oproti původnímu modelu. Všechna ozubená kolečka, pojistka zpětného chodu, kuličkové ložisko a závěsné body převodů jsou mimo vnitřku multiplikátoru výrazně zesílené. Kuličkové ložisko z pravé oceli je oboustranně zapečetěno. Nová klika výrazně ulehčuje samotné navíjení z větších hloubkách a paže kliky je nastavitelná ve třech pozicích. Vybavení: jednodílná konstrukce z kompozitu ze zesílenými prsteny z kalené oceli, oboustranně zakryté kuličkové ložisko z pravé oceli včetně řadiče u modelů 20LW, 30LW-LH a 30LW, hnací ocelové převodové kolo, hlavní osa a převody z mosazi, silný a pevný hvězdicový brzdový systém , předimenzované převody z pravé oceli V2A, klika nastavitelná ve třech pozicích. U všech modelů na levou ruku systém LWS.
  2 250 Kč (–20 %)
  1 800 Kč
 • LINEAEFFE JD Trolling Kód: 1836330
  Skladem

  1 kuličkové ložisko, grafitová cívka, navinutý vlasec, úprava proti slané vodě, hvězdicová brzda

  950 Kč (–20 %)
  od 760 Kč
  Značka: LINEA-EFFE
 • PENN COMMANDER 30 LC Kód: 1D-A-163030
  Na dotaz
  Oblíbený robustní multiplikátor do Norska konstruován na maximální zátěž. Počítadlo do 999m Vás vždy informuje o délce vytaženou šňůry. Robustní převody umožňují snadné navíjení i při vysoké zátěži a pevná brzda je připravena do každé situace. Penn Commander Linecounter s mechanickým počítadlem pro lov na velkých hloubkách nabízí i při velkosériové výrobě požadovaný luxus a spolehlivost za přijatelnou cenu.
  2 690 Kč (–20 %)
  2 152 Kč
  Značka: PLASTICA-PANARO
 •  
 • WFT PENZILL BAITCAST Kód: PENZILLBAITCAST
  Na dotaz
  Díky nové tlakové technologií za použití hořčíku velmi lehký a pevný navijak- hmotnost pouhých 185 gramů! Lehký chod navíjení zabezpečuje 13 kuličkových + 1 válečkové ložisko z pravé oceli pro dobrou rotaci cívky po náhodě. Díky nízké konstrukcí je držení a nahazování jednou rukou velmi pohodlné. Výborně nastavitelná odstředivá brzda zabraňuje Přetočení cívky při vhození. Zásek zajistí stejně provedená hvězdicová brzda s uhlíkovými disky. Výměna cívky zabere jen několik sekund. Vybavení: jednodílný rám ze slitiny hliníku a hořčíku, 13 kuličkových ložisek a 1 válečkové -jedna směrné ložisko, nekonečná pojistka zpětného chodu, odstředivá brzda, uhlíkové brzdové podložky, rychle výměna cívky, náhradní uhlíková cívka.
  3 990 Kč (–20 %)
  3 192 Kč
 • WFT „THE JERK“ Kód: POWERJERK
  Na dotaz
  Ultra - lehká magnetická brzda spolu s vyváženou cívkou s vývrty napomáhají přesným a dalekým hodem. Jemně nastavitelná brzda na cívce se i v případě použití šňůry o síle 12 kg si snadno poradí s velkou rybou. Osvědčily se i při chytání mořských pstruhů. Extrémně lehká, ale zároveň robustní uhlíková konstrukce je rezistentní proti korozi. Ocelová osa 7 kuličkových ložisek a nekonečná pojistka zpětného chodu zajišťují pohodlné navíjení. Vybavení: magnetická brzda, 7 + 1 kuličkové ložisko, nekonečná pojistka chodu, lehký jednodílný rám z kompozitu.
  2 190 Kč (–20 %)
  1 752 Kč
 • WFT OFFSHORE 2-SPEED 30LW LD Kód: OFFSHORE2-SPEED30LWLD
  Na dotaz
  Robustní multiplikátory s řadičem a precizní pákovou brzdou. 4 kuličková ložiska v pouzdru napomáhají lehkému a beznamáhavému navíjení především při přepnutí na rychlejší převod nebo při zdolávání velké ryby. Velké brzdové destičky z uhlíku zajistí i citlivé nastavení brzdy a vyvinutí maximální brzdové síly. Při přepojení na volnoběh umožňuje multiplikátor lehké odvíjení šňůry, které je velmi důležité především při rybolovu v Norsku na hloubkách. Extremě silné převody jsou koncipovány pro použití pevných pletených šňůr / WFT 39 KG a 51 KG /. Vysoce zatížitelná hliníková cívka i pro rybolov s monofilními vlasci. Díky použití vysokopevnostního protiskluzového materiálu z nylonu jsou multiplikátory velmi robustní, ale i příjemně lehké. 2-rychlostní převody z pravé oceli umožňují díky svému převodu 1:5,1 především při rybolovu na hloubkách velmi rychlé navíjení. Přepnutí na nižší převod 1:3,8 slouží především při zdolávání větších ryb na kratší vzdálenosti. Vybavení: 2 rychlostní převody z pravé oceli, řadič,páková brzda,brzdové podložky z uhlíku, 4 kuličková ložiska v pouzdře, různě nastavitelná klika, 2 osy z pravé oceli HARNESS pro připojení na bojový pás, jištění k prutu. kapacita cívky: 500 m /WFT 39 KG STRONG - 370 m / WFT 51 KG STRONG
  4 990 Kč (–20 %)
  od 3 992 Kč
 •  
 • WFT OFFSHORE LW LD 30RH Kód: OFFSHORELWLD30RH
  Na dotaz
  V této sérii oblíbených silových multiplikátorů s pákovou brzdou jsou nyní všechny kovové díly pro docílení maximální ochrany proti korozi ošetřeny titanem a zlato anodované. Vysoce rychlostní navíjení s převodem 1: 6,1 pro rybolov na hloubkách. Pevná brzda s velkými destičkami zajišťuje plynulé odvíjení šňůry a při silném nastavení. Převody z bronzu a oceli odolají nejvyššímu zatížení. Lehký chod zajišťuje 5 kuličková ložiska i při zatížení a zdolávání velké ryby. Robustní řadič s hliníkovou cívkou nabízejí velké silové rezervy. Na řadiči je jezdec z titanu. Pro pletené šňůry i monofilní silon.
  3 790 Kč (–20 %)
  3 032 Kč
 • WFT OFFSHORE LW LC Kód: OFFSHORELWLC20RH
  Na dotaz
  Osvědčený multiplikátor v provedení s mechanickým ukazatelem vytaženou šňůry pro rybolov v Norsku na hloubkách a trolling. Konstrukce z pevného jednodílného rámu z nylonu pro nejvyšší zatížení a odolnosti proti všem vnějším vlivům. Cívka uložena na 2 ložiscích z pravé oceli v pouzdře. Robustní řadič nabízí požadovaný komfort. Kolečko hvězdicové brzdy se dobře drží a umožňuje ve spojení se dvěma brzdovými destičkami z carbonu nastavení vysoké brzdné síly. Doporučujeme v kombinaci s pevnými pletenými šňůrami. OFFSHORE LC je robustním univerzálním multiplikátorem pro dlouhodobé použití bez nutnosti opravy za přijatelnou cenu. Vybavení: převody z bronzu a oceli, automatické řízení silonu, řadič z tvrzené oceli, pochromovaná hliníková cívka, brzdový systém na carbovnoých podložkách, všechny vnější díly z pochromované oceli a mosazi, 2 oboustranně zakrytá kuličková ložiska, ukazatel vytaženou šňůry 0,999m.
  2 350 Kč (–20 %)
  od 1 880 Kč
 • WFT LINE COUNTER 875LH Kód: WFTLINECOUNTER875LH
  Na dotaz
  Moderní multiplikátor s přesným elektronickým ukazatelem vytaženou šňůry as řadičem. Pro nízkou hmotností kompaktní tvar doporučujeme pro rybolov na hloubkách. Velký, vodotěsný, a dobře čitelný LCD displej s minimální spotřebou energie. Pro snadnější obsluhu jsou zde předprogramované 4 průměry šňůr WFT KG STRONG. Počítadlo pracuje bezkontaktně. V případě používání pletených šňůr jiných výrobců a levných plochých šňůr může displej z důvodu jejich nepřesného a kolísavého průměru vykazovat určité nepřesnosti. 7 + 1 kuličkových ložisek z pravé oceli zabezpečují pevný a zároveň lehký chod převodů. Jemně nastavitelná brzda zajišťuje při zapnutém volnoběhu lehké odvíjení. Mezi počítadlem a převodem není žádné mechanické spojení. Při rybolovu na hloubkách tím neztrácíte čas. Hvězdicová brzda pracuje lineárně iv případě použití tenkých pletených šňůr. Proto je multiplikátor populární i při chytání trolling. Nastavitelná délka kliky pro snížení vynaložené síly při navíjení. Vybavení: elektronický ukazatel vytaženou šňůry do 999m, řadič, hliníková cívka, klip pro uchycení šňůry, precizní hvězdicová brzda, nový brzdový systém jednosměrného ložiska WFT INFINITE ASSIST DOG SYSTÉM - nezničitelný, bezúdržbový, proti korozi, kompletně vyrobena z pravé oceli, nekonečná pojistka zpětného chodu, s ochranou proti přetížení.
  5 990 Kč (–20 %)
  4 792 Kč
 •  
 • WFT Deep Water Super N Kód: DWSUPERN
  Na dotaz
  7 790 Kč (–20 %)
  6 232 Kč
 • WFT ELECTRA PRO 700 PR Kód: PRO700PR
  Na dotaz
  Celková hmotnost 700 g umožňuje pohodlné uchopení jako u běžných multiplikátorů. Díky rychlosti navíjení 180m / min můžete pohodlně přechytávat i ty největší hloubky. Počítadlo, dobře čitelné i za plného slunečního svitu, neustále informuje o délce vytaženou šňůry. Rychlost navíjení je bezkrokvovo regulovatelná. Pro manuální navíjení můžete kdykoli použít pevnou kliku multiplikátoru. Vybavení: automatické ukládání silonu, 2 precizní kuličková ložiska, rychlost navíjení 180m / min, převody z mosazi, ocelová pevná hvězdicová brzda, síla navíjení 13 kg, jednodílný hliníkový rám.
  13 590 Kč (–20 %)
  10 872 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.