Muškařské pruty

Muškařské pruty jsou vzhledově poměrně odlišné od ostatních prutů. Především umístěním navijáku na spodním konci prutu. Pruty jsou velmi jemné a lehké a mají větší počet oček. Pruty vybíráme podle místa lovu a to buď vhodné na jezerní nebo říční muškaření. Dále také podle nástrahy, na kterou se chytá -  lov na suchou mušku, lov na mokrou mušku nebo lov na krátkou nymfu a v posledním případě na, lov s francouzským návazcem.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • ESOX Coachman Kód: 0049
  Na dotaz

  Velmi lehký a skladný grafitový muškařský prut s korkovou rukojetí.


  od 2 250 Kč
  Značka: ESOX
 • HANÁK Competition Alpen Nymph 4 V 1 Kód: HACAN3
  Na dotaz

  HANÁK Competition Alpen Nymph- série prutů navržena pro stále populárnější muškaření v Alpských podmínkách – Slovinsko, Rakousko, Itálie,…. Průzračně čisté řeky s plachými divokými rybami v horních tocích v kombinaci s intenzivním osazením dolních partií těchto toků velmi bojovnými duháky často trofejních velikostí. Základní délka Alphen Nymph 4dílných prutů je 2.90 m, ale pomocí 2 nástavců je lze prodloužit na 3.05 m nebo 3.20 m nebo dokonce na maximálních 3.35 m. Hmotnosti # 3- 95 g, # 4- 99 g, # 5- 105 g.Pruty jsou dodávány včetně látkového obalu, pevného tubusu a 2 nástavců. Aftma 3- velmi lehký prut umožnující použití tenkých návazců a malých suchých mušek a nymph. Aftma 4- univerzální jemný a zároveň výkonný prut. Aftma 5- super výkonný prut pro extra dlouhé hody schopný zdolat jakoukoli trofejní rybu. Lze použít i na strýmrování či jemné jezerní muškaření.


  5 990 Kč
 • HANÁK Competition Czech Nymph Kód: HACCZNYMPIV3100
  Na dotaz

  Pruty Hanák Competition jsou výsledkem dlouhodobého intenzivního vývoje a testování ve spolupráci a předními Českými muškaři. Kvalita ověřená mnoha vítězi závodů je nyní k dispozici všem muškařům. Speciální extra dlouhý a jemný prut pro různé druhy nymfování.


  4 990 Kč
 •  
 • HANÁK Competition Czech Nymph Champion Kód: HACCZNCH3
  Na dotaz

  Pruty Hanák Competition jsou výsledkem dlouhodobého intenzivního vývoje a testování ve spolupráci a předními Českými muškaři. Kvalita ověřená mnoha vítězi závodů je nyní k dispozici všem muškařům. Ideální univerzální prut pro muškaření na větších řekách. 4-dílný prut 4, Základní délka 2,75 m, Krátký nástavec 2,90 m, Dlouhý nástavec 3,05 m, Oba nástavce 3,20 m. Součástí vyvažovací podložky a možnost korkové opěry.


  5 990 Kč
 • HANÁK Competition Streamer IV 2 V 1 Kód: STREAMERIV2V1
  Na dotaz

  Strýmrovací prut vyroben z vysoce modulového japonského karbonu (HI-Carbon). Prodlužovací díl umožňuje sestavení prutu v délce 275 nebo 290 cm. Precizní zpracování a rychlá akce prutu zvyšují úspěšnost záseku i zdolání ryby. Korková opěra a rozšířená rukojeť pro větší komfort při nahazování a zdolávání trofejních ryb. Prut Streamer IV #6 - 2 in 1 je dodáván včetně látkového obalu a pevného tubusu.


  5 990 Kč
 • HANÁK Competition Wave 796 Kód: WAVE796
  Na dotaz

  Velmi výkonný prut navržený pro jezerní muškaření, případně stremerování či lov mořských pstruhů. Délka 2.90m, Aftma 7, Hmotnost prutu: 120g


  1 990 Kč
 •  
 • flymaster Kód: FMAFM569275
  Skladem

  Dvoudílný muškařský prut, délka 2,70m, váha pouze 126 g


  1 450 Kč
  Značka: LINEAEFFE

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.