• 1 z 3
 

PŘÍVLAČOVÝ SET ESOX Flame Set ( prívlačový prut + naviják)

 

ESOX FLAME SET

Mimořádně vydařený set přívlačového prutu a navijáku s přední brzdou. Ideáln dvojka na lov pstruhů či menších dravců na malých vodách.

Dostupnost Na dotaz
1 170 Kč
   
Kód produktu FLAME SET
Značka ESOX
Kategorie Přívlačové pruty
 

Praktický set prutu a navijáku na přívlač je tím pravým pro každého začínajícího, příležitostného nebo nenáročného lovce. I přes nízkou cenu najdete v tomto setu kvalitní náčiní, které bez problémů zvládne všechny běžné situace při lovu a zdolávání ryb. Díky tomu nabízí tento set oproti konkurenčním nabídkám tohoto typu skutečně nadstandard.


PrUt Esox Flame Spin Combo

Dvojdílný celo-karbonový, přívlačový prut s lehkým a štíhlým blankem, rychlou akcí a citlivou, ale ne měkkou špičkou, která všechny záběry detekuje skutečně spolehlivě. Má dělenou, ergonomicky tvarovanou rukojeť, která v rukách příjemně sedí. Prut je svými parametry ideální na lov pstruhů a menších dravců na malých vodách.

Parametry:
Déka: 198 cm
Transportní délka: 130 cm
Akce: Medium (střední)


NavijÁk Esox Flame 30

Naviják s moderním poutavým dyzajnem se svěžími červenými doplňky má mimořádně hladký a kultivovaný chod, citlivou přední brzdu a kličku navijáku s pogumovanou povrchovou úpravou. Svými parametry se přesně hodí k prutu, se kterým tvoří set. Díky použitým materiálům se může pochlubit i dlouhou životností.

Parametry:
3+1 ložiska
Kapacita: 0,18 mm/220 m / 0,25 mm/120 m

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Navijak 27.12.2020 19:40
Dobrý den syn zamotal silon do navijaku tak jsme to rozebrali a vypadlo nám z toho taková pruzinka s něčím a nevím kde ji tam nasadit jinak to jde i bez toho .můžete mi prosím poradit kde a jak to tam dát do toho navijaku
Odpovědět