Sumcové navijáky

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • WFT CNC 10 000 BIG CAT Kód: CNC10000BIGCAT
  Na dotaz
  Konstrukce / tělo, rotor, cívka / jsou kompletně vyrobeny z hliníku, držák cívky na ose z bronzu. Plně zapouzdřená ložiska zajišťují vysokou stabilitu a robustnost. Extremně pevná vodotěsná brzda a krokovač nastavení síly jsou založeny na novém principu magnetové technologie. Téměř neopotřebovatelné vysoce zátěžové brzdové destičky. Nebezpečí opotřebení pružiny je tím vyloučeno. Klika je odšroubovatelná, převodová kolečka jsou vyfrézována postupem CNS z mosazi a z hliníku, vypínací pojistka zpětného chodu. Vybavení :7 + 1 kuličkových ložisek,
  3 290 Kč (–20 %)
  2 632 Kč
 • RYOBI CARNELIAN 20000 BLACK Kód: CARNELIAN20000BLACK
  Na dotaz
  Největší celokovový naviják RYOBI v novém kabátě s ultra-pevnou hliníkovou cívkou kovanou za studena. 2 "superstopppery" na ložisku proti zpětnému chodu a dalšími 101 ložisky z pravé oceli. Je vybaven silnými a stejnými převody jako osvědčený model FISHING SAFARI. Pro široké spektrum využití je dodáván s 2 kily vyfrézovanými z jednoho kusu - s gumovou as hliníkovou koncovkou. Osa prochází 2 ložisky. Spojením stabilní osy a pohonných kol z pravé oceli je i za největšího tlaku vyloučeno její vychýlení. Vybavení: tělo, rotor a cívka vyrobeny z hliníku, 110 + 2 kuličkových ložisek, dvojité jištění zpětného chodu, 2 kliky, mimořádně silná a stabilní hlavní osa, vodotěsný brzdový systém, bez náhradní cívky.
  4 990 Kč (–20 %)
  3 992 Kč
 • RYOBI FISHING SAFARI Kód: FISHINGSAFARI
  Na dotaz
  Celokovový naviják je koncipován pro lov sumců, nilských okounů, plachetníků, Tarpon a všech velkých bojovných ryb a pilkrování, které lovíte s multiplikátorem a je jedním z nejpevnějších navijáků na světě. Stabilnější naviják nejde konstrukčně postavit. Velkým přínosem je kované rameno kliky, pohonové kolo a předimenzovaná osa z oceli. Cívka z tvrzené kompozice hliníku s nastavitelným mechanismem z oceli, který udrží jakoukoliv nastavenou sílu na brzdě. Výměna cívky je jednoduchá a díky netradičnímu tlačítku na matici brzdy možnost i při plném dotažení brzdy. Vybavení: kompletní ocelová a hliníková konstrukce, 7 uzavřených kuličkových ložisek, výkonné převody, věčná brzda, převody v olejové lázni. Dodává se bez náhradní cívky.
  6 990 Kč (–20 %)
  5 592 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.