Sumcový program - Háčky

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Spartan Cat Treble Hook Novinka Kód: CATTREBLE
  Na dotaz

  Extra pevný a mimořádně ostrý kovaný trojháček. Japonská výroba zaručuje kvalitu, dlouhodobou ostrost a pevnost. Bal : 4ks


  280 Kč
  Značka: ESOX
 • Spartan Big Eye Hook Novinka Kód: 45564
  Na dotaz

  Extrémně pevný a mimořádně ostrý kovaný háček. Kované háčky Spartan BIG EYE HOOK jsou precizně tvarované a navrhnuté tak, aby zásekuschopnost háčku byla maximální, zároveň jeho tvar minimalizuje ztráty ryb vypnutím. Tento tvar háčku BIG EYE byl precizně testovaný během sezóny 2017 a až po roce testování byl zařazen pro veřejnost pod značku Esox Spartan. Balení obsahuje 4ks.


  150 Kč
  Značka: ESOX
 • Spartan EVOLVE Hook Novinka Kód: 33051
  Na dotaz

  Extrémně pevný a mimořádně ostrý kovaný háček. Kované háčky Spartan EVOLVE HOOK jsou precizně tvarované a navrhnuté tak, aby zásekuschopnost háčku byla maximální, zároveň jeho tvar minimalizuje ztráty ryb vypnutím. Klasický TUNA tvar ve spojení s extrémně pevným tělem a krátkým ramínkem zabezpečí výdrž i při nejsilnějším tlaku velkých ryb. Balení obsahuje 4ks.


  200 Kč
  Značka: ESOX
 •  
 • Spartan CAT Hook Novinka Kód: 33026
  Na dotaz

  Extrémně pevný a mimořádně ostrý kovaný háček. Kované háčky Spartan Cat Hook jsou precizně tvarované a navrhnuté tak, aby zásekuschopnost háčku byla maximální, zároveň jeho tvar minimalizuje ztráty ryb vypnutím. Svým pevným kovaným tělem jsou předurčené k lovu sumců a jiných velkých ryb. Barva Black Nickel. Balení obsahuje 2 ks.


  130 Kč
  Značka: ESOX

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.